To jest przykładowa strona.

Przegląd

Nasza polityka refundacji i zwrotów trwa 30 dni. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować Ci pełnego zwrotu lub wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych z obowiązku zwrotu. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma nie mogą być zwrócone. Nie przyjmujemy również produktów, które są artykułami intymnymi lub sanitarnymi, materiałów niebezpiecznych lub łatwopalnych płynów lub gazów.

Dodatkowe przedmioty nie podlegające zwrotowi:

  • Karty podarunkowe
  • Oprogramowanie do pobrania
  • Niektóre artykuły ochrony zdrowia i higieny osobistej

Aby zrealizować zwrot, wymagamy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy nie odsyłać zakupionego towaru do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty:

  • Książka z widocznymi śladami użytkowania
  • CD, DVD, taśma VHS, oprogramowanie, gra wideo, kaseta magnetofonowa lub płyta winylowa, która została otwarta.
  • Każdy przedmiot nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje mu części z przyczyn nie wynikających z naszego błędu.
  • Każdy produkt, który został zwrócony po ponad 30 dniach od daty dostawy

Refundacje

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu go, wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu.

Jeśli zostaniesz zaakceptowany, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące zwroty

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, może minąć trochę czasu zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.

Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Często jest trochę czasu na przetworzenie, zanim zwrot zostanie zaksięgowany.

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem {email address}.

Artykuły z wyprzedaży

Zwrotowi podlegają tylko przedmioty w cenie regularnej. Artykuły z wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Wymiany

Wymieniamy przedmioty tylko wtedy, gdy są one wadliwe lub uszkodzone. Jeśli potrzebujesz wymienić go na taki sam przedmiot, wyślij do nas maila na adres {email address} i odeślij przedmiot na: {adres fizyczny}.

Prezenty

Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent w momencie zakupu i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt na prezent o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, bon upominkowy zostanie wysłany pocztą.

Jeśli przedmiot nie był oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub osoba obdarowująca wysłała zamówienie do siebie, aby później przekazać je Tobie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby obdarowującej i to ona dowie się o Twoim zwrocie.

Zwroty przesyłek

Aby zwrócić produkt, należy wysłać go pocztą na: {adres fizyczny}.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Koszty wysyłki są bezzwrotne. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania, czas dotarcia wymienionego produktu do Ciebie może być różny.

Jeśli zwracasz droższe przedmioty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub zakup ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwracany przedmiot.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem {email} w przypadku pytań związanych ze zwrotami i refundacjami.